![]() Czwartkowe czuwanie z Jezusem to specjalna godzina zjednoczenia. Pan Jezus po Ostatniej Wieczerzy powiedział w Ogrójcu do swoich uczniów: „Zostańcie tu i czuwajcie ze Mną” (Mt 26,38). To zaproszenie jest skierowane również do nas, aby w czwartkowy wieczór spędzić z Nim godzinę na modlitwie i odpowiedzieć na pragnienie Jezusa: „Jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną?” (Mt 26,40). Świadectwa z czuwania:
Zasady czuwania
Intencja czuwania: Aby Polska opierała się na 10 Przykazaniach Bożych i Przykazaniu Miłości i Miłosierdzia.
REGULAMIN
16 Komentarze
Beata K.
5/5/2026 00:28:28
Niech będzie Pochwalony Bóg W Trójcy Świętej Jedyny.Dziekuje za tak wielką łaskę uczestnictwa w czuwaniu i wielkim dziele Boga tak kochającego i miłosiernego.Totus Tuus Trójcy Przenajświętszej I Matce Bożej.
Odpowiedz
M.Zięba
5/5/2026 16:26:32
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża nasza Mama, Pani i Królowa. Panie Jezu Kochany bardzo dziękuję za kolejne zaproszenie do czuwania wraz z Tobą w tak ważnej intencji. Niech 10 przykazań Bożych stanie się w Polsce no fundamentem każdej przestrzeni życia duchowego i publicznego A Miłość i Miłosierdzie niech zakrólują w każdym Polskim Sercu. Totuus Tuus Trójco Przenajświętsza Totuus Tuus Matko Boża
Odpowiedz
M.R.
5/5/2026 20:54:58
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Boża.
Odpowiedz
6/5/2026 01:39:52
Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski!
Odpowiedz
Mira
6/5/2026 10:06:31
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajśwętsza i Matuchna Boża
Odpowiedz
Zofia B.
7/5/2026 09:13:44
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża nasza Kochana Mamusia Królowa Polski. Dziękuję za Łaskę i możliwość kolejnego Czuwania w Wielkim Dziele Bożym. Panie Jezu Chryste Królu Polski Tobie chcemy służyć na wieczność.
Odpowiedz
TERESA
7/5/2026 17:08:15
Niech będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża nasza Mama ,Pani i Królowa Polski i Wszechświata.
Odpowiedz
Ola Gliwice
7/5/2026 17:13:43
Czuwajmy i módlmy się w tej pięknej Intencji. Jak było tu już niegdyś powiedziane- każda modlitwa zwykłego, pojedynczego człowieka, odmówiona szczerze, z sercem i miłością ma ogromne znaczenie oraz wartość. Widzimy na czym opiera się współczesna Polska i jak bardzo pobłądziliśmy jako naród. Przykre, że tylko kilkadziesiąt osób plus dusze niezapisane - modlą się w Intencji Czuwania w całej Polsce. Czy nie zależy nam na Ojczyźnie? A może myślimy, że całą pracę wykonają za nas Grzegorz z Mariuszem i może jeszcze kilkanaście innych osób wiernych Przymierzu - a my już nic nie musimy robić...Wszyscy po śmierci chcemy iść do Nieba, a nie potrafimy jednej godziny poświęcić Panu Jezusowi. Może od tej godziny zależy nasza wieczność. Zmobilizujmy się proszę i weźmy sobie do serca to zaproszenie do Czuwania.
Odpowiedz
M.R.
8/5/2026 00:04:06
Amen.
Odpowiedz
Kasia z Wrocławia
7/5/2026 20:45:09
Dziękuję Ci Panie Jezu Chryste Królu Polski za każdą modlitwę pierwszo-czwartkową którą słyszysz.
Odpowiedz
Małgorzata. F
8/5/2026 15:11:18
Niech będzie pochwalony Bóg Ojciec w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża Niepokalanie Poczęta.
Odpowiedz
Michał
8/5/2026 22:28:24
Panie Jezu ogromnie dziękuję za łaskę wspólnego czuwania z Tobą. Bardzo się z niego cieszę i jestem przeszczęśliwy jeśli choć trochę mogłem Ci ulżyć w twoim cierpieniu.
Odpowiedz
Przemysław P.
8/5/2026 23:20:23
Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski!
Odpowiedz
Remigiusz K.
9/5/2026 16:05:04
Niech będzie pochwalony I uwielbiony Pan Bóg w Trójcy Przenajświetszej I Matka Boża nasza ukochana Mama Pani I Królowa Polski. Bogu niech będą dzięki za tą kolejną przepotężną łaskę czuwania przy Tobie ukochany Panie Jezu Chryste dla mnie marnego I nędznego grzesznika którą wyprosiła mi ukochana nasza Matka Boża. Któż jak BÓG.
Odpowiedz
Anna Rosińska
9/5/2026 16:31:46
Szczęść Boże. Panie Jezu dziękuję z całego serca za dar uczestnictwa w czuwaniu w godzinie Świętej razem z Tobą.Jest to dla mnie wielką łaską być bardzo blisko Ciebie mój Panie Jezu,mój Zbawicielu i Odkupicielu. Moje serce się raduje . Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.
Odpowiedz
Twój komentarz zostanie opublikowany po jego zatwierdzeniu.
Odpowiedz |
Kategorie
Wszystkie
Archiwum
Maj 2026
|
