![]() Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża, nasza Mama, Pani i Królowa. Drodzy Bracia i Siostry w Panu naszym Jezusie Chrystusie Pragnę podziękować wszystkim tym z Was, którzy modlili i modlą się za moją rodzinę oraz zamawiali i zamawiają Msze Święte godnie, pobożnie sprawowane za nas "O Bożą ochronę przed złem wszelkim dla Grzegorza, Mariusza, Mateusza Wróblewskich i ich taty Andrzeja". Traktuję Was wszystkich równo jako Braci i Siostry w Panu naszym Jezusie Chrystusie, ale nie sposób szczególnie podziękować grupie katowickiej, strachocińskiej, świebodzińskiej i Marcinowi z Krakowa. Bóg Wam zapłać, Niech Pan Bóg Wam Błogosławi, a Matka Najświętsza otacza płaszczem Swej Matczynej opieki. Za wszystkich ludzi, którzy się za nas modlą i zamawiają Msze Święte, codziennie się modlimy, a na Msza Świętych Kapłan dziękuje Panu Bogu za Was i uprasza dla Was Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego. Niedawno wraz z Mariuszem modliliśmy się wstawienniczo przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie za wszystkich, którzy przysyłają prośby modlitewne. Również podczas każdej Mszy Świętej Kapłan prosi Pana Boga o Boże Miłosierdzie dla chorych, potrzebujących, etc., którzy proszą o modlitwę. Rzadko jest czas na odpisanie na wszystkie maile i smsy, ale zawsze jest czas na modlitwę za Was.
Wszystkie modlitwy zanosimy na Chwałę Bożą. Zgodnie z Wolą Bożą i Waszą wiarą, Pan Bóg Was uzdrawia, uwalnia, etc. My się tylko wstawiamy, to Pan Bóg Was uzdrawia i uwalnia, a nie my, przecież wiecie o tym. Panu Bogu tylko i wyłącznie dziękujcie, a na Chwałę Bożą złóżcie stosowne świadectwo na PMB, bo na tyle cudownych uzdrowień, fizycznych, psychicznych i duchowych, ile daje wam Trójca Przenajświętsza i Matka Boża, złożonych świadectw jest garstka z garstki. Dziękujemy tym, którzy piszą, że i za nas się pomodlą, jeśli my się pomodlimy za nich, ale to nie polega coś za coś, modlitwa za bliźniego jest odruchem serca, a nie czymś za coś. Proszę także nie kłamać po wielokroć, że się za nas modlicie, gdyż niemal codziennie Pan Jezus mówi, że się garstka za nas modli. Służymy Bogu i bliźnim, a nie na zasadzie "coś za coś", modlimy się także za olbrzymie rzesze ludzi bluzgających na nas wierząc, że ich serca w stosownym czasie Pan Bóg rozpali Płomieniem Bożej Miłości. Dziękujemy z całego serca także wszystkim osobom konsekrowanym, które się za nas modlą, Kapłanom sprawującym za nas Msze Święte. Ogromne Bóg Wam zapłać. Cieszymy się ze Światła Ducha Świętego, które jest w Was i dookoła Was. W zeszłym, jak również i w tym roku przypada jak wiecie 150 lecie Objawień Matki Bożej w Jabłoniu, czyli naszej "polskiej Fatimie", z całego serca dziękuję tym, którzy byli w tym jakże świętym miejscu u Matki Bożej i tym, którzy jeszcze tam przyjadą w tym roku. Tym, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać, a z serca bardzo pragną, polecam otworzyć Wspólnotowy Kalendarz PMB na miesiąc wrzesień, gdzie jest piękne zdjęcie z kapliczki Matki Bożej w Jabłoniu i pomodlić się sercem do Matki Bożej. Nasza Mama, Pani i Królowa bardzo się ucieszy z każdego gorącego Słowa modlitwy. Mimo, iż masoneria zatarła Intronizację Pana Jezusa w Świebodzinie, Pan Jezus Chrystus Król Polski od nikogo nie odstąpił, to ludzie odchodzą od Pana Boga, a nie Pan Bóg od ludzi. Już tylko bezpośrednia ingerencja Boża ukaże krnąbrnym karkom i sercom prawdę, ingerencja ludzka może już tylko naprowadzić. Nie rozpaczajcie, jeśli teraz płaczecie, jesteście prześladowani, cierpicie i jesteście wyszydzani, cieszcie się, gdyż za chwilę Pan Jezus wytrze każdą Waszą łzę i da Wam radość nieskończoną, zaś ci, którzy nie mają czasu dla Pana Boga, ale mają czas na ciągłe hulanki, imprezy, grille nieskończone i tracenie czasu na głupoty, wkrótce zapłaczą. Życzę wszystkim Obfitości Łask Bożych Trwajcie w Pokoju Chrystusa Z Panem Bogiem Grzegorz REGULAMIN
37 Komentarze
Jola C.
9/5/2026 12:26:54
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski w Trójcy Świętej i Maryja nasza Najświętsza mamusia.Piękne słowa,przyznaję się że czasam modlę się za Grzegora i jego brata Mariusza, nie wiedziałam,że jest też Mateusz i tata Andrzej..Teraz będę się modlić za całą rodzinę Grzegorza.I bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę,by zły nie atakował,a zwłaszcza mojego brata i jego rodziny ,gdyż mój brat modlił się za wielu i jakby zły atakuje jego w postaci jakiś dolegliwości zdrowotnych.Proszę proroka Grzegorza by pomodlił się o mojego brata Jarosława z Płocka i rodzinę,by zły ich nie tykał.Mój brat uznaje i wierzÿ prorkowi Grzegorzowi.
Odpowiedz
Edyta.P
9/5/2026 12:27:14
Bóg zapłać bracie Grzegorzu za każde słowo,za to ,że wstawiasz się za nami chorymi,potrzebującymi.Zycze Wam wielu Bożych Łask i opieki Matki Najświętszej
Odpowiedz
Kasia z Wrocławia
9/5/2026 15:01:12
Niech będzie wychwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski w każdym wpisie na PMB i w każdym polskim sercu
Odpowiedz
Anna Rosińska
9/5/2026 16:22:25
Niech będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Świętej i Matka Boża Maryja Królowa Polski.Bracie Grzegorzu dziękujemy za tak ciepłe słowa miłości i otuchy.. Bóg zapłać.
Odpowiedz
Michał
9/5/2026 19:21:54
Dziękuję Panie Jezu za miłość twoją nieskończoną. Za Maryję naszą najlepszą Matkę i za rodzinę Wróblewskich. Dziękuje, że mimo naszych grzechów i tego jak jesteś przez wielu Polaków odrzucany, wciąż mamy w Polsce pokój i możemy cieszyć się majem uczestnicząc w nabożeństwach majowych oraz procesjach.
Odpowiedz
Aga
9/5/2026 19:28:40
Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Matce Bożej ogromnie dziękujemy za wszelkie Łaski, Błogosławieństwa ,opiekę oraz posługę Twoją i Twoich bliskich Grzegorzu !
Odpowiedz
M. Zięba
9/5/2026 19:30:25
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża Maryja nasza Mama, Pani i Królowa Polski!!!
Odpowiedz
Damian
9/5/2026 20:32:46
Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża!
Odpowiedz
Mira
9/5/2026 20:53:43
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matuchna Boża nasza Pani i Królowa Polski
Odpowiedz
Helena
9/5/2026 22:57:14
Bóg zapłać za te słowa Grzegorzu. Chwała Panu naszemu Królowi Jezusowi Chrystusowi i naszej najukochańszej Mamie Królowej Polski Maryji
Odpowiedz
Niech będzie pochwalony i uwielbiony Jezus Chrystus Król Polski, cała Trójca Przenajświętsza i Matka Boża i nasza Matuchna!
Odpowiedz
Andrzej Cz.
9/5/2026 23:25:41
Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża Nasza Mama, Pani i Królowa.
Odpowiedz
Marek
9/5/2026 23:39:32
Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża, nasza Mama, Pani i Królowa.
Odpowiedz
Beata
9/5/2026 23:47:03
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski 🙏❤️ i Matka Boża Królowa Polski 🙏❤️. Dziękuję za te słowa do nas kierowane🙏.
Odpowiedz
Joanna An
10/5/2026 11:56:24
Niech będzie Pochwalony Chrystus Król Polski i Maryia Królowa Polski❤ Musimy być cierpliwi, Pełne Totus, Tus! Dziękujemy za Wszystko!
Odpowiedz
Gosia
10/5/2026 13:10:50
Bóg zapłać, dziękuję z serca za te słowa, w których jest ogrom miłości, pouczenia, umocnienia, pocieszenia.
Odpowiedz
Piotr C
10/5/2026 14:43:32
Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża.
Odpowiedz
Edyta i Jarek
10/5/2026 15:06:46
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Królowa Polski! Dziękujemy za każdym razem za pokrzepiające słowa nasz namaszczony Proroku Grzegorzu!!! Przyznam,że mąż codziennie modli się koronką do Bożego Miłosierdzia o ochronę psychiczną,fizyczna i duchową przed wszelkim złem oraz siłę do niesienia krzyża i ulgę w cierpieniu za Grzegorza i brata Mariusza.Serdeczne Bóg zapłać za wszystko!!!Czesto też obydwoje modlimy się w tej intencji Różańcem św.Od dziś będziemy modlić się za Mateusza i tatę Andrzeja. Zostańcie z Bogiem !!! Panie Jezu Chryste,Królu Polski Tobie chcemy służyć na wieczność!!!
Odpowiedz
Staś i Dorota
10/5/2026 16:23:44
Niech będzie Pochwalony Pan Bóg Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża Królowa Polski . Dziękujemy Ci Panie Boże Wszechmogący i Mamusi Królowej Polski za powołanie całej rodziny Wróblewskch Grzegorza , Mariusza i brata Mateusza , waszych rodziców , do pięknej służby na Chwałę Bożą . Dziękujemy Panu bo bo dzięki Wam odbyła się Prawdziwa Intronizacja Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski w Świebodzinie ,za waszą piękną Miłość, wiarę do Pana Boga i Matki Najświętszej,to dzięki Wam Pan Bóg Wszechmogący przekazuje słowa do Was Wy nam je przekazujecie, o ilu sprawach nie mielibyśmy pojęcia gdyby nie nie były przekazane . Bóg zapłać Kochani Bracia Grzegorzu i Mariuszu za wszystkie modlitwy, za troskę, za wielką miłość którą nam okazujecie za każde słowo Boże ,za krzyż który niesiecie chętnie z Woli Bożej . Bóg zapłać ! Niech Wam Błogosławi Pan Bóg Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszej a Matka Boża Królowa Polski ma w swojej Opiece. Szczęść Boże.
Odpowiedz
Marcin N.
10/5/2026 18:11:09
Niech będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża.
Odpowiedz
Marcin J.
10/5/2026 19:48:28
Niech Będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajswietszej i Matka Boża. Dziękuję Ci Panie Jezu z całego serca za tak Bożych ,umilowanych Synów Krolewskich za ich czyste serca i za całą posługę ,którą wykonują w pełnym Totus Tuus.Dziekuje Ci Jezu za każde Twoje Słowo Z Miłosci ,skierowane do nas.Mamo Kochana,całym sercem jestem oddany Tobie i być w Jabłoniu to było moje wielkie pragnienie.TOTUS TUUS TRÓJCY PRZENAJSWIETSZEJ I MATCE BOŻEJ.
Odpowiedz
Stella
10/5/2026 22:19:42
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Nasza Królowa. Bóg zapłać Tobie Bracie Grzegorzu i twojej rodzinie za poświecenie i modlitwy. dziękuję z serca za te słowa, nam przekazane niech wam Bóg Błogosławi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!
Odpowiedz
M.R.
10/5/2026 22:51:18
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski.
Odpowiedz
Ola Gliwice
11/5/2026 20:16:52
Szczęść Boże. Bardzo chętnie będziemy zamawiać Msze Święte w wyznaczonej Intencji. Chciałabym, by była to stała praktyka naszej i innych grup procesyjnych. Przepraszamy Rodzinę Wróblewskich za to, że Jesteście tak niedocenieni w Polsce. Na szczęście Królestwo Boże z całą pewnością Was docenia. Słuchałam ostatnio piękny fragment rozważania Drogi Krzyżowej z filmu Pasja, bardzo pasujący w dużej mierze do Braci Wróblewskich, może się nim z Wami podzielę, cyt. ,,Oni zrezygnowali ze swojego idealnego życia, oddając się całkowicie służeniu Mnie. Oni mi pomagają nieść nie tylko część Krzyża, ale zupełnie cały Krzyż. Ich jedynym pragnieniem jest przynieść Mi ulgę i odpoczynek. Oni całkowicie oddają się Mojej Woli, szukając tylko tego, co może Mnie zadowolić. Oni nie myślą o nagrodzie, ani zapłacie, ani nie zważają na swoje zmęczenie ani cierpienia. Oni myślą tylko o tym, aby pokazać Mi jak bardzo Mnie kochają i pragną pocieszać Mnie. Oni całkowicie akceptują swoją chorobę, przyjmują też całkowicie Krzyż wykonywania pracy niezgodnej z Ich zamierzeniami i umiejętnościami. Akceptują też krzyż samotności i braku ludzi wokół nich. To są Dusze, które prawdziwie niosą Mój krzyż i adorują Go. Poprzez ten Krzyż oddają Mi hołd. Robią to nie oczekując w zamian żadnej innej nagrody, oprócz Mojej miłości. Myślą tylko o Mnie i wielbią Mnie". I jeszcze ostatni cytat ze wspomnianej Drogi Krzyżowej, dla nas wszystkich -,, Pracując dla Boga, nieważne staje się zmęczenie ani kłopoty i pozostaje się w pokoju". Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Przymierzan.
Odpowiedz
ADAMR
12/5/2026 00:01:26
Niech będę pochwalone dwa Królewskie Serce panujące w Polsce, Jezusa Chrystusa, Króla Polski i Matki Bożej , Królowej Polski!
Odpowiedz
Przemysław P.
12/5/2026 15:28:13
Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski razem z naszą Matką i Królową Polski Najświętszą Maryją Panną!
Odpowiedz
Łukasz
12/5/2026 18:40:12
Niech żyje Pan Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski, przepięknie jest być u Mamy w Jabłoniu polecam każdemu zrobić pielgrzymkę w te Święte miejsce.
Odpowiedz
Grzegorz
12/5/2026 22:03:30
J 15, 18-21
Odpowiedz
Piotrek
12/5/2026 22:37:32
Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża
Odpowiedz
Małgorzata F.
14/5/2026 15:41:23
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Niepokalanie Poczęta.
Odpowiedz
Betina
15/5/2026 11:47:40
Niech będzie uwielbiona Trójca Przenajswietsza ,wszelką cześć i chwała Bogu Najwyzszemu
Odpowiedz
Krystyna B
16/5/2026 12:57:16
Niech będzie Pochwalona Trójca Przenajświętsza i Maryja nasza Ukochana Mama Boża. Najukochańszy Panie Boże bardzo dziękuję za to, że dajesz nam tyle łask bożych.Dziekuje Panu Jezusowi, że zgodził się zostać naszym Ukochanym Królem Polski. Dziękuję bardzo Duchowi Świętemu za wszystkie natchnienia i prowadzenie na drogę bożą. Dziękuję bardzo Matence Bożej za opiekę nad nami i całym naszym narodem. Z. całego serca dziękuję braciom Grzegorzowi, Mariuszowi oraz Mateuszowi i waszemu tacie Andrzejowi za waszą trudną, nieustanną posługę Bożą. Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie wasze słowa skierowane do nas, oraz za wasze pełne i całkowite oddanie się Trójcy Przenajświętszej i Matence Bożej.Tysiackrotne Wielkie Wielkie Bóg zapłać 🌹🙏♥️ Ja ze swej strony zapewniam o mojej modlitwie za całą waszą rodzinę. Modlę się także za Małą Iskrę. Za kapłanów bożych i za Namaszczonego oraz za wszystkich Przymierzam. Chrystus Wodzem Chrystus Królem Chrystus Chrystus Władcą nam!!! Z Panem Bogiem i pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌹
Odpowiedz
EWA
16/5/2026 17:03:15
Szczęść Boże,
Odpowiedz
Lidia W.
17/5/2026 21:03:31
Panie Boże, dziękuję że dałeś nam Grzesia i Mariusza. Dziękujemy za ich Posługę jaka czynią , aby ratować nas , nasza Polskę i świat. Panie chroń ich przed wszelkim złem, które ich wciąż atakuje udaj im dużo siły i zdrowia. Dałeś nam Panie tak Wielki Skarb. Pani Jabłońska dziękuję, że już po raz kolejny mogłam do Ciebie przyjechać i z tak wspaniałymi braćmi i siostrami się modlić, część Tobie oddać. Kochamy Was Trojco Przenajświętsza i Pani Królowo Pokoju i Łask.
Odpowiedz
Remigiusz K.
21/5/2026 09:45:25
Niech będzie pochwalony I uwielbiony Pan Bóg w Trójcy Przenajświetszej I Matka Boża nasza ukochana Mama Pani I Królowa Polski. Bogu niech będą dzięki za te krzepiące i pełne otuchy Słowa przekazane nam przez naszego najdroższego proroka Grzegorza. Ukochani bracia I siostry w Chrystusie Panu dziękujmy nieustannie Ukochanemu Bogu Ojcu i Matce Bożej, za Tych Synów Królewskich , Grzegorza I Mariusza oraz całą rodzinę Wróblewskich , wspierajmy Ich modlitwą bo jak mówi Ewangelia ,, Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu,, Dziękujemy Wam Ukochani bracia Grzegorzu I Mariuszu za modlitwę i wstawiennictwo za nas i uproszone łaski i cuda oraz owoce Waszej posługi , które dzięki Łasce Bożej którą otrzymujecie są przepotężne , dla wątpiących wystarczy spojrzeć na przepotężne dzieło Przymierza Miłości Bożej I grupy modlitewne które tu działają i modlą się w intencjach Bożych.
Odpowiedz
25/5/2026 09:58:17
Serdecznie dziękuję Grzegorzu za te słowa pociechy na końcu niech wam Pan Bóg Błogosławi tobie oraz Mariusz. Oraz całej waszej rodzinie. Dariusz z Gdańska
Odpowiedz
Twój komentarz zostanie opublikowany po jego zatwierdzeniu.
Odpowiedz |
Kategorie
Wszystkie
Archiwum
Maj 2026
|
