Przymierze Miłości Bożej
  • Główna
  • Intronizacja
  • Grupy modlitewne
  • Blog
    • Aktualności
    • Przekazy z Nieba
  • Świadectwa
  • Spis treści

​Aktualności




Podziękowania i zaproszenie

9/5/2026

37 Komentarze

 
Obraz
Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża, nasza Mama, Pani i Królowa.
Drodzy Bracia i Siostry w Panu naszym Jezusie Chrystusie

Pragnę podziękować wszystkim tym z Was, którzy modlili i modlą się za moją rodzinę oraz zamawiali i zamawiają Msze Święte godnie, pobożnie sprawowane za nas "O Bożą ochronę przed złem wszelkim dla Grzegorza, Mariusza, Mateusza Wróblewskich i ich taty Andrzeja". Traktuję Was wszystkich równo jako Braci i Siostry w Panu naszym Jezusie Chrystusie, ale nie sposób szczególnie podziękować grupie katowickiej, strachocińskiej, świebodzińskiej i Marcinowi z Krakowa. Bóg Wam zapłać, Niech Pan Bóg Wam Błogosławi, a Matka Najświętsza otacza płaszczem Swej Matczynej opieki. 
Za wszystkich ludzi, którzy się za nas modlą i zamawiają Msze Święte, codziennie się modlimy, a na Msza Świętych Kapłan dziękuje Panu Bogu za Was i uprasza dla Was Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego.
​Niedawno wraz z Mariuszem modliliśmy się wstawienniczo przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie za wszystkich, którzy przysyłają prośby modlitewne. Również podczas każdej Mszy Świętej Kapłan prosi Pana Boga o Boże Miłosierdzie dla chorych, potrzebujących, etc., którzy proszą o modlitwę. Rzadko jest czas na odpisanie na wszystkie maile i smsy, ale zawsze jest czas na modlitwę za Was. 

Wszystkie modlitwy zanosimy na Chwałę Bożą. Zgodnie z Wolą Bożą i Waszą wiarą, Pan Bóg Was uzdrawia, uwalnia, etc. My się tylko wstawiamy, to Pan Bóg Was uzdrawia i uwalnia, a nie my, przecież wiecie o tym. Panu Bogu tylko i wyłącznie dziękujcie, a na Chwałę Bożą złóżcie stosowne świadectwo na PMB, bo na tyle cudownych uzdrowień, fizycznych, psychicznych i duchowych, ile daje wam Trójca Przenajświętsza i Matka Boża, złożonych świadectw jest garstka z garstki. 

Dziękujemy tym, którzy piszą, że i za nas się pomodlą, jeśli my się pomodlimy za nich, ale to nie polega coś za coś, modlitwa za bliźniego jest odruchem serca, a nie czymś za coś. Proszę także nie kłamać po wielokroć, że się za nas modlicie, gdyż niemal codziennie Pan Jezus mówi, że się garstka za nas modli. Służymy Bogu i bliźnim, a nie na zasadzie "coś za coś", modlimy się także za olbrzymie rzesze ludzi bluzgających na nas wierząc, że ich serca w stosownym czasie Pan Bóg rozpali Płomieniem Bożej Miłości.

Dziękujemy z całego serca także wszystkim osobom konsekrowanym, które się za nas modlą, Kapłanom sprawującym za nas Msze Święte. Ogromne Bóg Wam zapłać. Cieszymy się ze Światła Ducha Świętego, które jest w Was i dookoła Was.

W zeszłym, jak również i w tym roku przypada jak wiecie 150 lecie Objawień Matki Bożej w Jabłoniu, czyli naszej "polskiej Fatimie", z całego serca dziękuję tym, którzy byli w tym jakże świętym miejscu u Matki Bożej i tym, którzy jeszcze tam przyjadą w tym roku. 
Tym, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać, a z serca bardzo pragną, polecam otworzyć Wspólnotowy Kalendarz PMB na miesiąc wrzesień, gdzie jest piękne zdjęcie z kapliczki Matki Bożej w Jabłoniu i pomodlić się sercem do Matki Bożej. Nasza Mama, Pani i Królowa bardzo się ucieszy z każdego gorącego Słowa modlitwy.

Mimo, iż masoneria zatarła Intronizację Pana Jezusa w Świebodzinie, Pan Jezus Chrystus Król Polski od nikogo nie odstąpił, to ludzie odchodzą od Pana Boga, a nie Pan Bóg od ludzi. Już tylko bezpośrednia ingerencja Boża ukaże krnąbrnym karkom i sercom prawdę, ingerencja ludzka może już tylko naprowadzić. Nie rozpaczajcie, jeśli teraz płaczecie, jesteście prześladowani, cierpicie i jesteście wyszydzani, cieszcie się, gdyż za chwilę Pan Jezus wytrze każdą Waszą łzę i da Wam radość nieskończoną, zaś ci, którzy nie mają czasu dla Pana Boga, ale mają czas na ciągłe hulanki, imprezy, grille nieskończone i tracenie czasu na głupoty, wkrótce zapłaczą. 

Życzę wszystkim Obfitości Łask Bożych
Trwajcie w Pokoju Chrystusa
Z Panem Bogiem
Grzegorz

REGULAMIN

I. Ogólne
1. Komentarze można dodawać za pomocą formularza pod artykułem, na końcu sekcji komentarzy.
2. Wszystkie komentarze przechodzą przez zatwierdzenie administratora, który nie ma technicznej możliwości zmieniania treści komentarzy.
3. Administrator decyduje o publikacji komentarza, bez konieczności podawania wyjaśnień.
4. Pytania do Posługujących w PMB wysyłaj bezpośrednio mailem – komentarze nie służą do prowadzenia korespondencji.

II. Zasady komentowania
1. Komentarz musi dotyczyć tematu artykułu, niezwiązane z tematem nie będą publikowane.
2. Treść komentarza powinna być czytelna i zrozumiała dla innych. Przed wysłaniem sprawdź komentarz – literówki mogą zmienić sens nawet na obraźliwy. Takie komentarze nie są publikowane.
3. Obowiązuje kultura wypowiedzi i szacunek wobec innych komentujących.
4. Używaj odpowiedniej nazwy użytkownika, nie może być obraźliwa. Nie podszywaj się pod innych.
5. Do kontaktu w komentarzach podawaj tylko adres e-mail, nie numer telefonu.

III. Treści niedozwolone na Bożej stronie
1. Nie będą publikowane treści SPAM ani inne podobne.
2. Nie będą dopuszczone komentarze obrażające lub atakujące Boga w Trójcy Jedynego, Matkę Bożą, Świętych, wiarę Rzymsko-katolicką, PMB, Polskę i Polaków, ani inne niestosowne treści.
3. Nie będą publikowane linki do wiadomych stron, które zostały rozeznane duchowo, ani innych wątpliwych stron i materiałów.

37 Komentarze
wojtek link
9/5/2026 12:17:01

Któż jak Bóg.
Życie jest piękne w smutku i radości bo z pragnieniem woli Bożej.
Króluj nań Chryste
Pozdrawiam wszystkich z Łomży

Odpowiedz
Jola C.
9/5/2026 12:26:54

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski w Trójcy Świętej i Maryja nasza Najświętsza mamusia.Piękne słowa,przyznaję się że czasam modlę się za Grzegora i jego brata Mariusza, nie wiedziałam,że jest też Mateusz i tata Andrzej..Teraz będę się modlić za całą rodzinę Grzegorza.I bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę,by zły nie atakował,a zwłaszcza mojego brata i jego rodziny ,gdyż mój brat modlił się za wielu i jakby zły atakuje jego w postaci jakiś dolegliwości zdrowotnych.Proszę proroka Grzegorza by pomodlił się o mojego brata Jarosława z Płocka i rodzinę,by zły ich nie tykał.Mój brat uznaje i wierzÿ prorkowi Grzegorzowi.

Odpowiedz
Edyta.P
9/5/2026 12:27:14

Bóg zapłać bracie Grzegorzu za każde słowo,za to ,że wstawiasz się za nami chorymi,potrzebującymi.Zycze Wam wielu Bożych Łask i opieki Matki Najświętszej

Odpowiedz
Kasia z Wrocławia
9/5/2026 15:01:12

Niech będzie wychwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski w każdym wpisie na PMB i w każdym polskim sercu

Odpowiedz
Anna Rosińska
9/5/2026 16:22:25

Niech będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Świętej i Matka Boża Maryja Królowa Polski.Bracie Grzegorzu dziękujemy za tak ciepłe słowa miłości i otuchy.. Bóg zapłać.

Odpowiedz
Michał
9/5/2026 19:21:54

Dziękuję Panie Jezu za miłość twoją nieskończoną. Za Maryję naszą najlepszą Matkę i za rodzinę Wróblewskich. Dziękuje, że mimo naszych grzechów i tego jak jesteś przez wielu Polaków odrzucany, wciąż mamy w Polsce pokój i możemy cieszyć się majem uczestnicząc w nabożeństwach majowych oraz procesjach.

Odpowiedz
Aga
9/5/2026 19:28:40

Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Matce Bożej ogromnie dziękujemy za wszelkie Łaski, Błogosławieństwa ,opiekę oraz posługę Twoją i Twoich bliskich Grzegorzu !
Dziękujemy za słowo Boże, które nam przekazujesz, za Twoje modlitwy, poświęcenie i WSZYSTKO, co niesiesz w Krzyżu Bożym dla nas,za nas i dla Ojczyzny naszej, Polski !
Nasze Modlitwy, Procesje ,umacniane są duchem miejsca szczególnego, wybranego przez Boga ,gdzie narodził się nasz szczególny Patron Polski: Święty Andrzej Bobola !
Podczas modlitw w piątą rocznicę Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski, przy odmawianiu Różańca Świętego:Zesłanie Ducha Świętego, naszej grupie ukazała się z obrazu w Ołtarzu Głównym "Bobolówki" sylwetka Świętego Andrzeja Boboli ! Wszyscy byliśmy tego świadkami.Poprzedziło to wydarzenie spektakularne ,nie adekwatne do pory dnia przesuwanie się po obrazie smug kolorowego światła ,które w niewytłumaczalny sposób padało z bocznych, kolorowych witraży na ręce Matki Bożej a później poprzez dłonie świętego Andrzeja Boboli padały do przodu, jakby w sposób symboliczny mówiły wszystkim z obrazu: Łaski wypraszane przez Jego wstawiennictwo, rozdaje wszystkim Matka Boża !
Otwartym sercem składamy więc nasze modlitwy,intencje Mszy świętych w Waszej intencji,zawierzając Was Bożej Opiece i Matce Bożej przez wstawiennictwo Świętego Andrzeja Boboli.
Pozdrawiamy serdecznie "Grupa strachoocińska"
Dla nas nic, WSZYSTKO NA BOŻĄ CHWAŁĘ !

Odpowiedz
M. Zięba
9/5/2026 19:30:25

Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża Maryja nasza Mama, Pani i Królowa Polski!!!

Myślę, że naszym obowiązkiem jest codzienna i regularna modlitwa za całą rodzinę Grzegorza, Mariusza, Mateusza Wróblewskich i ich taty Andrzeja, którzy w pełni wypełniają Wolę Bożą.
Coś się takiego stało ze społeczeństwem, że chce tylko czerpać, korzystać i prosić o modlitwę niewiele z siebie wymagając ,,czasami się za braci pomodlę,, ???
Zaraz obok Miłosierdzia jest przecież Boża Sprawiedliwość. Za coś nas Pan Bóg rozliczy i to jest bardzo bliski czas. Jeśli mamy powiedziane, że ta rodzina przyjmuje cierpienie za Naród Polski - czego tutaj nie rozumieć?
My niejednokrotnie za grzechy swoje nie chcemy zrekompensować Panu Bogu winy a ta rodzina bierze na siebie winę całego grzechu tego kraju - przepraszając za winy każdej rodziny i wszystkich grzeszników.
Mnie jest osobiście wstyd przed tą rodziną jak czytam takie komentarze i może się ktoś na mnie obrazić no trudno - tak mówi moje serce.
Bardzo też dziekuję za ten wielki trud, którego nikt by nie przyjął - całej rodzinie Wróblewskich, za wszelkie dobro i modlitwy mimo wielkich zmagań w Krzyżu Bożym i za wszelkie wsparcie w momentach trudnych i łatwiejszych. Za piękne przekazy Boże, za pokazywanie nam najkrótszej drogi.
Myślę, że gdyby nasze wszystkie grupy po kilka Mszy Świętych zamówiły przyniosłoby to wielki pożytek dla nas wszystkich. Pan Bóg jest taki dobry, że jeszcze więcej zawsze oddaje.

Ogarnij się Polski Narodzie bo idzie: biada, biada, biada...
Nasza Mamusia Niebieska także od lat prosi: pokuta, pokuta, pokuta...
Nie mówią oni: odpoczynek, wakacje, internet - zmarnowany czas!!! którego nie da sie odwrócić.

Życzę sobie i wszystkim Przymierzanom mądrości i dobrych przemyśleń co byśmy zrobili gdyby nie ogromna Łaska jaką dostaliśmy, że mamy Intronizowanego Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski i Intronizowaną Matkę Bożą Królową Polski.
Dziekuję za ten cud Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej.

Odpowiedz
Damian
9/5/2026 20:32:46

Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża!
Z całego serca dziękuję Ci Panie Boże za tę przeogromną Łaskę, że dałeś nam tak Bożą rodzinę, która tak wiele dla nas wszystkich i naszego Narodu czyni. Wielkie Bóg zapłać Grzegorzu, Mariuszu oraz Waszym Najbliższym za wszelki trud, cierpienia i poświęcenie w pełnym Totus Tuus Panu Bogu i Matce Bożej. Ogromna ilość ludzi, zarówno Przymierzan ale i nie tylko, za Waszym wstawiennictwem otrzymało od Pana Boga ogrom Łask.
Pragnę Wam życzyć obfitości Łask Bożych do dalszej posługi Bożej, byście dopełnili ogromnego Dzieła Bożego, które Wam Nasz Bóg i Król przeznaczył.
Z Panem Bogiem.

Odpowiedz
Mira
9/5/2026 20:53:43

Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matuchna Boża nasza Pani i Królowa Polski

Niech będzie uwielbiona Trójca Przenajświętsza za cały ogrom łask które na nas zsyła.
Za wszystko Bóg Zapłać bracie Grzegorzu Tobie i całej Twojej rodzinie.
To wielki zaszczyt że Bóg powołał Was do tak wielkiej służby Bogu, Ojczyżnie i nam wszystkim a Wy przyjeliście to wielkie nieopisane cierpienie wiem że Duch Święty Was prowadzi i całe Niebo.
Wstyd mi i z pokorą całuje Krzyż Pana bo kim że ja jestem niegodna.

Odpowiedz
Helena
9/5/2026 22:57:14

Bóg zapłać za te słowa Grzegorzu. Chwała Panu naszemu Królowi Jezusowi Chrystusowi i naszej najukochańszej Mamie Królowej Polski Maryji

Odpowiedz
Liliana link
9/5/2026 22:58:23

Niech będzie pochwalony i uwielbiony Jezus Chrystus Król Polski, cała Trójca Przenajświętsza i Matka Boża i nasza Matuchna!
Dziękuję Panu Bogu za ten cudowny dar Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla dla naszego Narodu i Wam Grzegorzu i Mariuszu, za nieustanne trwanie na posterunku służby Chrystusowi Królowi Polski w
pełnym Totus Tuus, wypełniając tym samym literalnie Jego Wolę! Jest to wyraz waszej pięknej miłości dla naszego Króla! Wielkie Bóg zapłać!
Często proszę za Wami w modlitwie różańcowej i dziękuję za owoce Waszej modlitwy za moją grzeszną osobę.
Dziękuję Panu Jezusowi, za ochronę mojego życia i pokój ducha w trudnym moim położeniu i proszę o modlitwę za moje dzieci i wnuczki o ich nawrócenie i za mnie, o całkowite przylgnięcie do Pana Jezusa w całkowitej ufności we wszystkim co mnie spotyka i o nieustanny wzrost miłości, nie zostawiając sobie niczego, co by nie oddawało Chwały Panu Bogu.
O wypełnienie się Woli Bożej dla całe naszej Wspólnoty Przymierza Miłości Bożej, całej naszej Ojczyzny i całego świata!
Proszę o bożego kapłana dla nas tu na skraju Polski i o mądrość i siły duchowe i fizyczne w podążaniu prostą drogą niewzruszonej wiary dla naszego księdza biskupa Marka. Panie Jezu Chryste Królu otwórz jego serce na Prawdę.
Panie nasz, miej miłosierdzie dla mnie grzesznej! L.

Odpowiedz
Andrzej Cz.
9/5/2026 23:25:41

Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża Nasza Mama, Pani i Królowa.

Co człowiek ma, czego od Pana Boga nie otrzymał?
Wszystko i to dokładnie wszystko co człowiek ma jest Darem i Łaską od Pana Boga. Nawet cierpienie jest Darem który Pan Bóg dopuszcza i za które również trzeba dziękować. Wieczności brak aby Panu Bogu za wszystko podziękować.

Prorok Grzegorz i jego rodzina są Wielkim Darem dla Polski i Świata. Ile cierpienia Pan Bóg dopuszcza na Niego i jego rodzinę, że człowiek nawet nie jest w stanie tego sobie wyobrazić. Tylko Miłość do Naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa jest w stanie to wszystko znosić.

Dziękuję Wam Panie Boże w Trójcy Jedyny za Proroka Grzegorza i Jego rodzinę. Za wszystko co przez Niego robicie. Bądź uwielbiony Boże Nieskończony.

Matko Boża, Królowo Polski, dziękuję za to że czuwasz nad rodziną Proroka Grzegorza i nad całym Przymierzem Miłości Bożej. Aby wszystko było na chwalę Bozą. Amen.

Odpowiedz
Marek
9/5/2026 23:39:32

Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża, nasza Mama, Pani i Królowa.
Panie Boże,
Dziękuję Ci za każde serce, które całkowicie ufa Tobie i prowadzi innych ku Światłu.
Grzegorz, Mariusz Mateusz Tata Andrzej
Otaczaj Grzegorza i jego rodzinę swoją łaską, pokojem , mocą Darami Ducha Świętego.
Niech Matka Najświętsza trzyma ich zawsze przy Sercu Swego Syna.
A nam wszystkim daj serca czyste, wierne i odważne — abyśmy bardziej kochali Boga niż świat.
Boże Ojcze, Panie Jezu, Duchu Święty, Matko Boża – Totus Tuus, Totus Tuus, Totus Tuus, Totus Tuus.

Odpowiedz
Beata
9/5/2026 23:47:03

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski 🙏❤️ i Matka Boża Królowa Polski 🙏❤️. Dziękuję za te słowa do nas kierowane🙏.

Odpowiedz
Joanna An
10/5/2026 11:56:24

Niech będzie Pochwalony Chrystus Król Polski i Maryia Królowa Polski❤ Musimy być cierpliwi, Pełne Totus, Tus! Dziękujemy za Wszystko!

Odpowiedz
Gosia
10/5/2026 13:10:50

Bóg zapłać, dziękuję z serca za te słowa, w których jest ogrom miłości, pouczenia, umocnienia, pocieszenia.
Dziękuję za każdą modlitwę i Msze św.
U ukochanej Mamy w Jabłoniu byłam 2 razy, przepiękne miejsce, a w sercu została tęsknota za byciem tam przy Niej częściej i dłużej..

Króluj nam Chryste!

Odpowiedz
Piotr C
10/5/2026 14:43:32

Niech będzie pochwalona Trójca Przenajświętsza i Matka Boża.
Trójco Przenajświętsza i Matko Boża obdarzcie potrzebnymi łaskami cała rodzinę Wróblewskich i dajcie im potrzebne siły do codziennej Bożej posługi oraz
dziękuję wam że tyle razy mogłem pojechać do naszej Polskiej Fatimy i za łaski którymi obdarzyliście nie tylko mnie ale również tych za których się modliłem.
🩵🩵🩵

Odpowiedz
Edyta i Jarek
10/5/2026 15:06:46

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Królowa Polski! Dziękujemy za każdym razem za pokrzepiające słowa nasz namaszczony Proroku Grzegorzu!!! Przyznam,że mąż codziennie modli się koronką do Bożego Miłosierdzia o ochronę psychiczną,fizyczna i duchową przed wszelkim złem oraz siłę do niesienia krzyża i ulgę w cierpieniu za Grzegorza i brata Mariusza.Serdeczne Bóg zapłać za wszystko!!!Czesto też obydwoje modlimy się w tej intencji Różańcem św.Od dziś będziemy modlić się za Mateusza i tatę Andrzeja. Zostańcie z Bogiem !!! Panie Jezu Chryste,Królu Polski Tobie chcemy służyć na wieczność!!!

Odpowiedz
Staś i Dorota
10/5/2026 16:23:44

Niech będzie Pochwalony Pan Bóg Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża Królowa Polski . Dziękujemy Ci Panie Boże Wszechmogący i Mamusi Królowej Polski za powołanie całej rodziny Wróblewskch Grzegorza , Mariusza i brata Mateusza , waszych rodziców , do pięknej służby na Chwałę Bożą . Dziękujemy Panu bo bo dzięki Wam odbyła się Prawdziwa Intronizacja Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski w Świebodzinie ,za waszą piękną Miłość, wiarę do Pana Boga i Matki Najświętszej,to dzięki Wam Pan Bóg Wszechmogący przekazuje słowa do Was Wy nam je przekazujecie, o ilu sprawach nie mielibyśmy pojęcia gdyby nie nie były przekazane . Bóg zapłać Kochani Bracia Grzegorzu i Mariuszu za wszystkie modlitwy, za troskę, za wielką miłość którą nam okazujecie za każde słowo Boże ,za krzyż który niesiecie chętnie z Woli Bożej . Bóg zapłać ! Niech Wam Błogosławi Pan Bóg Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszej a Matka Boża Królowa Polski ma w swojej Opiece. Szczęść Boże.

Odpowiedz
Marcin N.
10/5/2026 18:11:09

Niech będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża.



Nie tak dawno podczas modlitw Pan Jezus pokazał mi serce . Serce tak piękne i czyste bez najmniejszej plamki z którego wylewała się przeogromna miłość . Miłość Boża tak czysta, wspaniała, idealna, stan jaki mi wtedy towarzyszył był niewyobrażalnym przeżyciem dla mnie. Było to serce Grzegorza połączone z sercem Pana Jezusa w pełnym Totus Tuus.

Niech to krótkie świadectwo będzie chwilą refleksji i zastanowienia się nad swoimi słowami zapewniających o modlitwie za Grzegorza i jego rodzinę.
Niech będzie to odruch serca dla serc które codziennie przepotężnie cierpią . Zamieńmy to na czynny a wtedy pomożemy naszym braciom w posłudze Bożej.
Kochany Panie Jezu dziękuję Ci, za siły które dajesz Grzegorzowi i Mariuszowi do wypełnienia pięknego dzieła Bożego do końca.
Dziękuję za Twoją opiekę nad naszym narodem. Jezu Chryste Królu Polski
Tobie chcemy służyć na wieczność .

Z Panem Bogiem

Odpowiedz
Marcin J.
10/5/2026 19:48:28

Niech Będzie Pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajswietszej i Matka Boża. Dziękuję Ci Panie Jezu z całego serca za tak Bożych ,umilowanych Synów Krolewskich za ich czyste serca i za całą posługę ,którą wykonują w pełnym Totus Tuus.Dziekuje Ci Jezu za każde Twoje Słowo Z Miłosci ,skierowane do nas.Mamo Kochana,całym sercem jestem oddany Tobie i być w Jabłoniu to było moje wielkie pragnienie.TOTUS TUUS TRÓJCY PRZENAJSWIETSZEJ I MATCE BOŻEJ.

Odpowiedz
Stella
10/5/2026 22:19:42

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Nasza Królowa. Bóg zapłać Tobie Bracie Grzegorzu i twojej rodzinie za poświecenie i modlitwy. dziękuję z serca za te słowa, nam przekazane niech wam Bóg Błogosławi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!

Odpowiedz
M.R.
10/5/2026 22:51:18

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski.
Umiłowany Boże, dziękujemy za to, że dajesz nam tak wiele Łask.
Kochany Panie Jezus dziękujemy, że raczyłeś zostać Królem Polski i królujesz w naszym ukochanym kraju.
Najdroższy Duchu Święty, dziękujemy za wszystkie Twoje natchnienia.
Mamo Maryio, Królowo Nieba i Ziemi, Współodkupicielko Świata, dziękujemy, że się wstawiasz za nami u Trójcy Przenajświętszej i że jesteś Naszą Polską Królową.
Grzegorzu dziękujemy Tobie i braciom oraz szanownemu Tacie, za Wasze Oddanie Woli Bożej. Dzięki serdeczne za ciepłe słowa i niech Was Pan Bóg błogosławi.

Odpowiedz
Ola Gliwice
11/5/2026 20:16:52

Szczęść Boże. Bardzo chętnie będziemy zamawiać Msze Święte w wyznaczonej Intencji. Chciałabym, by była to stała praktyka naszej i innych grup procesyjnych. Przepraszamy Rodzinę Wróblewskich za to, że Jesteście tak niedocenieni w Polsce. Na szczęście Królestwo Boże z całą pewnością Was docenia. Słuchałam ostatnio piękny fragment rozważania Drogi Krzyżowej z filmu Pasja, bardzo pasujący w dużej mierze do Braci Wróblewskich, może się nim z Wami podzielę, cyt. ,,Oni zrezygnowali ze swojego idealnego życia, oddając się całkowicie służeniu Mnie. Oni mi pomagają nieść nie tylko część Krzyża, ale zupełnie cały Krzyż. Ich jedynym pragnieniem jest przynieść Mi ulgę i odpoczynek. Oni całkowicie oddają się Mojej Woli, szukając tylko tego, co może Mnie zadowolić. Oni nie myślą o nagrodzie, ani zapłacie, ani nie zważają na swoje zmęczenie ani cierpienia. Oni myślą tylko o tym, aby pokazać Mi jak bardzo Mnie kochają i pragną pocieszać Mnie. Oni całkowicie akceptują swoją chorobę, przyjmują też całkowicie Krzyż wykonywania pracy niezgodnej z Ich zamierzeniami i umiejętnościami. Akceptują też krzyż samotności i braku ludzi wokół nich. To są Dusze, które prawdziwie niosą Mój krzyż i adorują Go. Poprzez ten Krzyż oddają Mi hołd. Robią to nie oczekując w zamian żadnej innej nagrody, oprócz Mojej miłości. Myślą tylko o Mnie i wielbią Mnie". I jeszcze ostatni cytat ze wspomnianej Drogi Krzyżowej, dla nas wszystkich -,, Pracując dla Boga, nieważne staje się zmęczenie ani kłopoty i pozostaje się w pokoju". Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Przymierzan.

Odpowiedz
ADAMR
12/5/2026 00:01:26

Niech będę pochwalone dwa Królewskie Serce panujące w Polsce, Jezusa Chrystusa, Króla Polski i Matki Bożej , Królowej Polski!
Niech Cię Bóg błogosławi a Matka Boża strzeże, Ciebie Grzegorzu i twych bliskich a także Namaszczonego i osoby konsekrowane które promują kult jedynej prawdziwej Intronizacji Świebodzińskiej Chrystusa na Króla Polski !

Odpowiedz
Przemysław P.
12/5/2026 15:28:13

Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus Król Polski razem z naszą Matką i Królową Polski Najświętszą Maryją Panną!

Stokrotne Bóg zapłać Tobie, Bracie Grzegorzu i całej Wszej rodzinie za to,co uczyniliście i cały czas czynicie dla Narodu Polskiego i zwykłego szarego człowieka.

Trójca Przenajświętsza i Matka Boża wybrała Was do wielkich Dzieł Bożych, bo wejrzała na Wsze otwarte i bezinteresowne do czynienia dobra serca. Zapewne zostaliście wybrani tak naprawdę z nielicznych, mogących w pełnym Totus Tuus, wypełnić Wolę Bożą względem Nowego Jeruzalem.

Życzę Wam, żeby po zakończeniu misji na ziemi, Pan Jezus i Matka Boża zabrali Wasze dusze prosto do Nieba -jak najbliżej Boskiego Majestatu.

Codziennie modlę się za Was, za Małą Iskrę, za wszystkich Przymierzan, za kapłanów pełniących posługę dla PMB oraz za Namaszczonego ,aby w Mocy Ducha Świętego poprowadził Naród Polski.

Panie Jezu Chryste Królu Polski- Tobie chcemy służyć na wieczność!

Odpowiedz
Łukasz
12/5/2026 18:40:12

Niech żyje Pan Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Królowa Polski, przepięknie jest być u Mamy w Jabłoniu polecam każdemu zrobić pielgrzymkę w te Święte miejsce.
Bardzo chciałem już od dłuższego czasu pojechać do Królowej Pokoju i po modlitwie z czasem Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża pomogli i udało się pojechaliśmy grupą Procesyjną i było przepięknie... Pani w Jabłoniu z kwiaciarni po poleceniu Proroka Grzesia zrobiła taki śliczny bukiet na Święto Królowej Polski 🙏🇵🇱👑

Panie Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski przez wstawiennictwo Przeczystego Serca Świętego Józefa i Świętych Polaków ratujcie nas 🙏🙏🙏

Odpowiedz
Grzegorz
12/5/2026 22:03:30

J 15, 18-21
Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie wpierw znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie o słowie, które do was powiedziałem: „Sługa nie jest większy od swego pana”. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał”.

Odpowiedz
Piotrek
12/5/2026 22:37:32

Niech będzie pochwalony Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża

Bogu niech będą dzięki za Waszą posługę drogi Grzesiu i Mariuszu. Cieszę sie ogromnie że Pan Jezus ma tak piękne dusze tu na ziemi, na które zawsze może liczyć, które nigdy niczego Mu nie odmówią, które po prostu są. Kochają Boga bez granic nie czekając na zapłatę i nagrody. Prawdziwi przyjaciele Jezusa :)
Panie Jezu, daj proszę siły braciom i wszystkim, którzy jedynie Tobie są znani, do niesienia tak wielkiego krzyża - krzyża Najmiłosierniejszej Bożej Sprawiedliwości, aby misja ratowania świata przez Polskę się wypełniła.

Jezu Ufam Tobie

Odpowiedz
Małgorzata F.
14/5/2026 15:41:23

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Matka Boża Niepokalanie Poczęta.
Boże ty mnie znasz, wiesz ile razy Twoje Serce krwawiło patrząc na mnie, wiesz ile razy sprawiłam, że Twoje serce się rozradowało. Dziękuję, że mimo mojej nędzy obdarzasz mnie łaską dzięki której modlę się. Tobie ofiaruję każdego dnia mój najmniejszy ból, moje smutki, trudności, zmartwienia. Dziękuję że jestem zdrowa, mam co jeść, gdzie mieszkać. To wszystko mam od Ciebie.
Ojcze chroń Grzegorza, Mariusza, Mateusza i ich tatusiu Andrzeja by zło ich nie nękało, by wypełniali Twoja Wolę.
Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Władcą nam.

Odpowiedz
Betina
15/5/2026 11:47:40

Niech będzie uwielbiona Trójca Przenajswietsza ,wszelką cześć i chwała Bogu Najwyzszemu

Odpowiedz
Krystyna B
16/5/2026 12:57:16

Niech będzie Pochwalona Trójca Przenajświętsza i Maryja nasza Ukochana Mama Boża. Najukochańszy Panie Boże bardzo dziękuję za to, że dajesz nam tyle łask bożych.Dziekuje Panu Jezusowi, że zgodził się zostać naszym Ukochanym Królem Polski. Dziękuję bardzo Duchowi Świętemu za wszystkie natchnienia i prowadzenie na drogę bożą. Dziękuję bardzo Matence Bożej za opiekę nad nami i całym naszym narodem. Z. całego serca dziękuję braciom Grzegorzowi, Mariuszowi oraz Mateuszowi i waszemu tacie Andrzejowi za waszą trudną, nieustanną posługę Bożą. Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie wasze słowa skierowane do nas, oraz za wasze pełne i całkowite oddanie się Trójcy Przenajświętszej i Matence Bożej.Tysiackrotne Wielkie Wielkie Bóg zapłać 🌹🙏♥️ Ja ze swej strony zapewniam o mojej modlitwie za całą waszą rodzinę. Modlę się także za Małą Iskrę. Za kapłanów bożych i za Namaszczonego oraz za wszystkich Przymierzam. Chrystus Wodzem Chrystus Królem Chrystus Chrystus Władcą nam!!! Z Panem Bogiem i pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌹

Odpowiedz
EWA
16/5/2026 17:03:15

Szczęść Boże,

Zapewniam o modlitwie.

Odpowiedz
Lidia W.
17/5/2026 21:03:31

Panie Boże, dziękuję że dałeś nam Grzesia i Mariusza. Dziękujemy za ich Posługę jaka czynią , aby ratować nas , nasza Polskę i świat. Panie chroń ich przed wszelkim złem, które ich wciąż atakuje udaj im dużo siły i zdrowia. Dałeś nam Panie tak Wielki Skarb. Pani Jabłońska dziękuję, że już po raz kolejny mogłam do Ciebie przyjechać i z tak wspaniałymi braćmi i siostrami się modlić, część Tobie oddać. Kochamy Was Trojco Przenajświętsza i Pani Królowo Pokoju i Łask.

Odpowiedz
Remigiusz K.
21/5/2026 09:45:25

Niech będzie pochwalony I uwielbiony Pan Bóg w Trójcy Przenajświetszej I Matka Boża nasza ukochana Mama Pani I Królowa Polski. Bogu niech będą dzięki za te krzepiące i pełne otuchy Słowa przekazane nam przez naszego najdroższego proroka Grzegorza. Ukochani bracia I siostry w Chrystusie Panu dziękujmy nieustannie Ukochanemu Bogu Ojcu i Matce Bożej, za Tych Synów Królewskich , Grzegorza I Mariusza oraz całą rodzinę Wróblewskich , wspierajmy Ich modlitwą bo jak mówi Ewangelia ,, Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu,, Dziękujemy Wam Ukochani bracia Grzegorzu I Mariuszu za modlitwę i wstawiennictwo za nas i uproszone łaski i cuda oraz owoce Waszej posługi , które dzięki Łasce Bożej którą otrzymujecie są przepotężne , dla wątpiących wystarczy spojrzeć na przepotężne dzieło Przymierza Miłości Bożej I grupy modlitewne które tu działają i modlą się w intencjach Bożych.
Ukochani bracia w Chrystusie Panu dzielmy się tymi przepotężnymi Owocami Bożego Działania w naszym życiu dając świadectwa, trwajmy zjednoczeni na modlitwie w PMB w grupach modlitewnych I procesyjnych w Sercu Bożym, Któż jak BÓG . Z Panem Bogiem I Matką Bożą drodzy bracia i siostry w Chrystusie Panu.

Odpowiedz
Dariusz Łukaszewski link
25/5/2026 09:58:17

Serdecznie dziękuję Grzegorzu za te słowa pociechy na końcu niech wam Pan Bóg Błogosławi tobie oraz Mariusz. Oraz całej waszej rodzinie. Dariusz z Gdańska

Odpowiedz

Twój komentarz zostanie opublikowany po jego zatwierdzeniu.


Odpowiedz

    Kategorie 

    Wszystkie
    ADMIN
    Apokalipsa
    Artykuły
    Bóg Ojciec
    Czuwania
    Grzegorz Wróblewski
    Inne
    Jezus Chrystus Król Polski
    Kapłani PMB
    Kościół
    Masoneria
    Matka Boża
    Miejsca Objawień
    Namaszczony
    Nowe Jeruzalem
    Ogłoszenia
    PMB
    Polska
    Procesje
    Przekazy
    Wiara
    Zapasy


    Archiwum

    Maj 2026
    Kwiecień 2026
    Marzec 2026
    Luty 2026
    Grudzień 2025
    Listopad 2025
    Październik 2025
    Wrzesień 2025
    Sierpień 2025
    Lipiec 2025
    Czerwiec 2025
    Maj 2025
    Kwiecień 2025
    Marzec 2025
    Luty 2025
    Styczeń 2025
    Grudzień 2024
    Listopad 2024
    Październik 2024
    Wrzesień 2024
    Sierpień 2024
    Lipiec 2024
    Czerwiec 2024
    Maj 2024
    Kwiecień 2024
    Marzec 2024
    Luty 2024
    Styczeń 2024
    Grudzień 2023
    Listopad 2023
    Październik 2023
    Wrzesień 2023
    Sierpień 2023
    Lipiec 2023
    Czerwiec 2023
    Maj 2023
    Kwiecień 2023
    Marzec 2023
    Luty 2023
    Styczeń 2023
    Grudzień 2022
    Listopad 2022
    Październik 2022
    Wrzesień 2022
    Sierpień 2022
    Lipiec 2022
    Czerwiec 2022
    Kwiecień 2022
    Marzec 2022
    Luty 2022
    Styczeń 2022
    Grudzień 2021
    Listopad 2021
    Październik 2021
    Wrzesień 2021
    Sierpień 2021
    Lipiec 2021
    Czerwiec 2021
    Maj 2021
    Kwiecień 2021
    Marzec 2021
    Luty 2021
    Styczeń 2021
    Grudzień 2020
    Listopad 2020
    Październik 2020
    Wrzesień 2020
    Sierpień 2020
    Czerwiec 2020
    Maj 2020
    Luty 2020
    Styczeń 2020

​Przymierze Miłości Bożej dla Jezusa Chrystusa Króla Polski
przymierzemilosci.pl​
​[email protected]

Dzisiaj:

Grupy modlitewne

  • Róże różańcowe
  • Czciciele DSM
  • Pasyjna
  • Ekspiacyjna
  • Chrzciciele
  • Za Kapłanów
  • Dzieła związane

    • Peregrynacja
    • Procesje

    Linki

    • Posługujący
    • Kalendarz PMB
    • PMB YouTube
    • W Posłudze

    ​Przymierze Miłości Bożej © 2020-

    • Główna
    • Intronizacja
    • Grupy modlitewne
    • Blog
      • Aktualności
      • Przekazy z Nieba
    • Świadectwa
    • Spis treści