Przymierze Miłości Bożej
  • Główna
  • Intronizacja
  • Grupy modlitewne
  • Blog
    • Aktualności
    • Przekazy z Nieba
  • Świadectwa
  • Spis treści

​Aktualności




Prawdziwy obraz Jezusa Miłosiernego

13/10/2021

23 Komentarze

 
Obraz
​Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski!
​
Dotarły do mnie informacje, jakoby wspólnota Przymierza Miłości Bożej kwestionowała autentyczność wizerunku Pana Jezusa, który został namalowany na polecenie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W związku z tym postanowiłam przygotować artykuł, który przybliży historię tego obrazu i pozwoli wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.
Pan Jezus już w roku 2019, za pośrednictwem Grzegorza, przekazał, że istnieje tylko jeden prawdziwy obraz Jezusa Miłosiernego – jest to pierwszy wizerunek powstały w 1934 roku, namalowany przez Eugeniusza Kazimirowskiego według wizji siostry Faustyny Kowalskiej, który obecnie znajduje się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Wilnie.
​
Przybliżę czytelnikom w wielkim skrócie historię tego obrazu.
Faustyna Kowalska (Dz. 47-53):
22 lutego 1931 r. wieczorem, kiedy byłam w celi, ujrzałam Pana Jezusa ubranego w szacie białej. Jedna ręka wzniesiona do błogosławieństwa, a druga dotykała szaty na piersiach. Z uchylenia szaty na piersiach wychodziły dwa wielkie promienie, jeden czerwony, a drugi blady. W milczeniu wpatrywałam się w Pana, dusza moja była przejęta bojaźnią, ale i radością wielką. Po chwili powiedział mi Jezus: Wymaluj obraz według rysunku, który widzisz, z podpisem: Jezu, ufam Tobie.
[...] Obiecuję, że dusza, która czcić będzie ten obraz, nie zginie. Obiecuję także, już tu na ziemi, zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi, a szczególnie w godzinę śmierci. [...] Ja pragnę, aby było Miłosierdzia Święto. Chcę, aby ten obraz, który wymalujesz pędzlem, był uroczyście poświęcony w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, ta niedziela ma być Świętem Miłosierdzia. Pragnę, ażeby kapłani głosili to wielkie miłosierdzie moje względem dusz grzesznych. Niech się nie lęka zbliżyć do mnie grzesznik.

[...] Kiedy raz umęczona tymi różnymi trudnościami, jakie miałam z tego powodu, że Jezus przemawia do mnie i żąda malowania tego obrazu, postanowiłam sobie mocno, przed ślubami wieczystymi, prosić ojca Andrasza, żeby mnie zwolnił z tych wewnętrznych natchnień i obowiązku malowania tego obrazu. Po wysłuchaniu spowiedzi ojciec Andrasz dał mi taką odpowiedź: Nie zwalniam siostry z niczego i nie wolno się siostrze uchylać od tych wewnętrznych natchnień, ale o wszystkim musi siostra mówić spowiednikowi, koniecznie, absolutnie koniecznie, bo inaczej zejdzie siostra na manowce pomimo tych wielkich łask Bożych. Chwilowo się siostra u mnie spowiada, ale niech siostra wie, że musi mieć stałego spowiednika, czyli kierownika duszy. Zmartwiłam się tym niezmiernie. Myślałam, że się uwolnię od wszystkiego, a tu stało się przeciwnie - wyraźny nakaz, żeby iść za żądaniem Jezusa. I znowuż udręka, bo nie mam stałego spowiednika.
​
[...] Jednak dobroć Jezusa jest nieskończona, obiecał mi pomoc widzialną na ziemi i otrzymałam ją w krótkim czasie w Wilnie. Poznałam w ks. Sopoćce tę pomoc Bożą. Nim przyjechałam do Wilna, znałam go przez wewnętrzne widzenie. W pewnym dniu widziałam go w kaplicy naszej pomiędzy ołtarzem a konfesjonałem. Wtem usłyszałam głos w duszy: Oto jest pomoc widzialna dla ciebie na ziemi. On ci dopomoże spełnić wolę moją.

JEZU, UFAM TOBIE!

Na obrazie przedstawiony jest Pan Jezus ubrany w białą szatę. Stojąc, unosi prawą rękę w geście błogosławieństwa, lewą ręką wskazuje na swoje serce, odchyla delikatnie szatę, z którego wychodzą promienie: blady i czerwony. Ten pierwszy symbolizuje wodę usprawiedliwiającą duszę, czerwony zaś to krew, która jest życiem dusz (obie miały wytrysnąć z przebitego na krzyżu boku Jezusa).
Podaję ludziom naczynie, z którym mają przychodzić po łaski do źródła miłosierdzia. Tym naczyniem jest ten obraz z podpisem: Jezu, ufam Tobie.
(Dz. 327)
Ks. Michał Sopoćko:
​Wiedziony bardziej ciekawością jaki to będzie obraz, niż wiarą w prawdziwość tych widzeń, poprosiłem artystę malarza profesora Eugeniusza Kazimirowskiego o namalowanie tego obrazu.
Obraz
Eugeniusz Kazimirowski, 1934 r.
Wizerunek Pana Jezusa z obrazu malarza Kazimirowskiego idealnie nakłada się na wizerunek z Całunu turyńskiego.
Obraz
Obraz
Twarz Pana Jezusa z pierwotnego obrazu idealnie nakłada się na odbicie całunu turyńskiego.
Obraz
Obraz Kazimirowskiego przed renowacją.

PÓŹNIEJSZE WERSJE OBRAZU

Po śmierci siostry Faustyny Kowalskiej, w 1944 roku profesor Adolf Hyła namalował obraz Jezusa Miłosiernego, który miał być inspirowany wizją Świętej. Dzieło to szybko zyskało popularność wśród wiernych, jednak ksiądz Michał Sopoćko, spowiednik i duchowy przewodnik Faustyny, nie wyraził zgody na jego oficjalne uznanie. Uznał bowiem, że obraz Hyły odbiega zarówno od treści objawień zapisanych w „Dzienniczku” siostry Faustyny, jak i od jej konkretnych wskazówek dotyczących wyglądu Chrystusa.
Michał Sopoćko (dz., s. 89)
„Nie znalazłem w nim podobieństwa do obrazu siostry Faustyny. Promienie jak wstęgi; ręka błogosławiąca jest za wysoko podjęta; cała postać jest wychylona jak do tańca; tło obrazu ma być ciemne, względnie ma być on na tle drzwi zamkniętych.” 
Michał Sopoćko (dz., s. 123-124)
„Gdy w roku 1947 we wrześniu ujrzałem go, nie znalazłem w nim podobieństwa do obrazu siostry Faustyny. Na moje uwagi, że to nie jest obraz siostry Faustyny, pan Hyła nie zareagował i wykonał dużo (około 200) obrazów niepoprawnych. [...] Reprodukcje tych obrazów ukazały się [...] jako rzekomo namalowane według wskazówek siostry Faustyny. Moje protesty nie odnosiły skutku.” 
Obraz
Adolf Hyła, 1944 r.
Obraz
Obraz Adolfa Hyły w głównym ołtarzu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Ks. Michał Sopoćko mocno skrytykował łagiewnicki obraz. Stwierdził, że jest nieewangeliczny i nieliturgiczny. Według niego spojrzenie Chrystusa powinno być „jak z krzyża” czyli w dół. Ręka w geście błogosławieństwa winna być na wysokości ramienia a nie czoła. Ponadto spowiednikowi s. Faustyny przeszkadzał podbeskidzki krajobraz stanowiący tło obrazu. Pod wpływem silnych nacisków malarz wprowadził w 1954 r. poprawki i w miejscu łąk i pagórków umieścił ciemne tło oraz kamienną posadzkę.  ​[źródło] 
W roku 1954 ksiądz biskup Franciszek Barda wystąpił z inicjatywą ogłoszenia konkursu na nowy wizerunek Jezusa Miłosiernego. Spośród nadesłanych propozycji Artystyczna Komisja Arcybiskupia w Krakowie dokonała wyboru dzieła autorstwa profesora Ludomira Sleńdzińskiego, namalowanego zgodnie z wytycznymi księdza Michała Sopoćki.
​
Sleńdziński namalował kilka wariantów obrazu Jezusa Miłosiernego. Jeden z nich trafił do prokatedry Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku 3 września 1973 roku, gdzie znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
Obraz
Ludomir Sleńdziński, 1954 r.
​Wiemy również, że na późniejszej wersji obrazu namalowanego przez Hyłę znajduje się ukryta zła symbolika. Wraz z czytelnikiem przygotowaliśmy analizę tegoż obrazu: Analiza obrazu Jezusa Miłosiernego.
Obraz
Ukryta symbolika w obrazie Adolfa Hyły.
Po zakończeniu II Wojny Światowej w 1945 r. pierwszy obraz z wizerunkiem Miłosiernego Jezusa namalowany w Wilnie przy współudziale siostry Faustyny znalazł się na terenie ZSRR, gdzie z powodu okrutnych prześladowań katolicy przez kilkadziesiąt lat musieli ukrywać swoją wiarę w Boga, ukrywany był także obraz i jego niezwykłe pochodzenie.
Upowszechnienie w Polsce innego obrazu, być może stało się opatrznościowym odwróceniem uwagi od cudownego "Świętego Wizerunku" (jak go nazwał papież Jan Paweł II w 1993 r. w Wilnie), ponieważ wtedy nie istniały inne – realne możliwości jego ocalenia.  ​​[źródło]
​Więcej o obrazie Jezusa Miłosiernego tłumaczy nam Grzegorz:
Z tego względu zachęcam, aby każdy, komu bliskie są wartości chrześcijańskie, rozważył umieszczenie w swoim domu oryginalnego wizerunku Jezusa Miłosiernego, stworzonego z polecenia Pana Jezusa danego św. siostrze Faustynie Kowalskiej. Taki obraz można zamówić w sklepie z dewocjonaliami, choć nie łatwo o ten wizerunek, lub można pobrać grafikę do samodzielnego druku – plik do pobrania w dziale Modlitwy.

Z Panem Bogiem.
Admin

Inne artykuły:
  • ​​Analiza obrazu Jezusa Miłosiernego
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego została zmieniona!​
  • Przekaz Pana Jezusa na temat Koronki do Miłosierdzia Bożego
  • Ulotki z prawidłową Koronką oraz obrazem Jezusa Miłosiernego

Strona przymierzemilosci.pl jest Bożą Stroną wybraną przez Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą.

REGULAMIN KOMENTOWANIA
1. Przesłanie komentarza do artykułu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Każdy może dodać komentarz za pośrednictwem formularza dostępnego pod każdym artykułem.
3. Komentarze są każdorazowo zatwierdzane przez administratora strony i nie jest możliwa ingerencja w ich treść, a kolejność jest zależna od czasu wysłania, nie zatwierdzenia.
4. Przebywasz w Bożej Społeczności i obowiązuje stosowna kultura wypowiedzi.
5. Nazwa użytkownika musi być stosowna na Bożej Stronie, nie używaj nazw nienależących do ciebie.
6. Komentarz musi dotyczyć tematu artykułu, inaczej nie będzie dopuszczony. Treść musi być zrozumiała dla czytających.
7. Do kontaktu dopuszczone jest podawanie tylko adresu email.
8. Nie będą dopuszczone niechciane treści typu SPAM i inne podobne.
9. Nie będą dopuszczone treści atakujące i obrażające Pana Boga w Trójcy Jedynego, Matkę Bożą, Świętych, Świętą Wiarę Rzymsko-katolicką, PMB, Polskę i Polaków, oraz inne niestosowne treści.

23 Komentarze
Helena
13/10/2021 08:02:45

Dziękuję za to wyjaśnienie. To trzeba wiedzieć.
Mała Iskro, dziękujemy Bogu za Ciebie

Odpowiedz
Janina link
13/10/2021 09:11:34

+ Witam serdecznie Wszystkich czytających. Bóg zapłać Mała Iskro za piękną Obronę naszej strony i faktu jaki zaistniał. Ludzie nie chcą się wysilić by sprawdzić, czy aby dany artykuł oczerniający jest prawdziwy czy powtarza się nie sprawdzone wiadomości przekazywane jako SENSACJE! Jak widać do niektórych nie wystarczy raz powiedzieć tylko trzeba powtarzać i wyjaśniać wiele razy. Ludzie ogarnijcie się i czytajcie ze zrozumieniem kto jest kim i komu nie należy wierzyć. Życzę Błogosławionych Dni. Z Panem Bogiem.

Odpowiedz
Marion
13/10/2021 09:25:51

Dziękuję za zgłębienie szczegółowe tematu. Pozdrawiam Małą Iskrę ,proroków i czytających orędzia.

Odpowiedz
Leszek
13/10/2021 09:33:39

Wielkie dzięki Mała Iskro za ten wyczerpujący artykuł. Nie wiem skąd wzięło się domniemanie, że ktoś może kwestionować uczciwość, jak i rzetelność przedstawionej Postaci Jezusa Chrystusa na obrazie namalowanym według przekazów Faustyny Kowalskiej i jej nadzorowi w czasie jego powstawania, ale zły nie śpi i takich i podobnych ataków jest już nawet w samym Kościele cała masa.
Czy ten atak na obraz nie przypomina nam innych ataków na chociażby modlitwy?
Dla Jezusa bolesnej męki ... /uznane - dla Jego bolesnej męki/
O krwi i wodo, któraś wytrysnęła... /uznane-O krwi i wodo, któraś wypłynęła/
O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta..../uznane-O Maryjo bez grzechu poczęta.../
Można dalej mnożyć podobne celowe przekłamania, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że ataki na tę stronę, jak i wszystko co stanowi niezaprzeczalne dowody podtrzymujące nas w naszej wierze będą stale miały miejsce i należy je z pełną determinacją pomijać. Ktoś, kto poddaje w wątpliwość fakty związane z Faustyną Kowalską i nie tylko te, z pewnością nie należy do naszej wspólnoty PMB, a i nie działa z własnego przekonania lecz wykonuje polecenie złego, o czym jednak sam nie musi tak do końca wiedzieć.
Z Panem Bogiem.

Odpowiedz
Adria
13/10/2021 12:30:18

Mam tylko ten obraz w domu , a wzroku Pana Jezusa na obrazie z Łagiewnik boję się , mam wrażenie ,że patrzy na mnie demon . W kościołach w mojej miejscowości są tylko wersję Łagiewnickie.
Z Panem Bogiem.

Odpowiedz
Jan/Gliwice
13/10/2021 13:02:20

Bóg zapłać Mała Iskro, nie tylko za ten artykuł ale za wszystkie inne wcześniejsze też. :)

Odpowiedz
Mała Iskra
13/10/2021 17:44:14

Bogu dziękować, przede wszystkim :)

Odpowiedz
Maria
13/10/2021 18:30:12

Ten plik ułatwi sprawę.
Wszyscy dziękujemy.

Jezu, ufam Tobie!

Odpowiedz
anna
13/10/2021 20:37:07

na stronie faustyna.eu obraz jest prawidlowy ale tresc koronki juz nie. Jest podane "dla Jego...."

Z Panem Bogiem

Odpowiedz
Mała Iskra
23/10/2021 03:09:33

Niestety... Masoneria ma wszędzie swoje szpony. O ile temat fałszywego obrazu Jezusa Miłosiernego jest bardziej znany i poruszany, o tyle sprawa zmienionej Koronki już nie. Wiedzą o niej nieliczni.

Odpowiedz
anna
14/10/2021 00:07:37

na stronie krakowskiej jest bardzo podobna do naszej analiza obrazu "potwierdzajaca prawdziwosc" obrazu pana Hyły.
(reka, stopy, spojrzenie). Wszystko na odwrot.
https://diecezja.pl/kult-bozego-milosierdzia/obraz-jezusa-milosiernego/

Chyba Kraków i Łagiewniki maja dużo do przerobienia i poprawienia.

Panie Boże wspomóż Łaską
Sw. Faustyno modl sie za nami.
Wszyscy Świeci zwiazani z Krakowem modlcie sie za nami i za Krakow

Odpowiedz
Karka
14/10/2021 07:53:16

Wielkie Bóg zapłać.

Odpowiedz
Joanna. J
15/10/2021 16:46:05

Wielki szacunek dla Małej Iskry za prowadzenie strony jak i odniesienie się do obrazu Miłosiernego Pana Jezusa wg wizji św Faustyny. Tam gdzie jest wielka miłość i szacunek do wszystkiego co Boskie, tam też będą ataki złego.
Pozwolę sobie dać świadectwo jakie doświadczyłam parę lat temu właśnie z tym prawidłowym obrazem Pana Jezusa. Będąc na rekolekcjach dla podopiecznych Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości ksiądz zapowiedział iż wszyscy otrzymają piękną niespodziankę, a ja modliłam się by odbywali dobrą spowiedź. Tą niespodzianką był właśnie obraz Jezusa Miłosiernego. W tym czasie mnie zaatakował zły i kiedy następnego dnia spowiadałam się, ksiądz mi nie bardzo dowierzał. Za trzecim razem kiedy wypowiedziałam, że to z czego się spowiadałam nie ode mnie pochodziło, dało się słyszeć głośne kopanie kopytami w konfesjonał. Ksiądz uśmiechał się. Kiedy zapytałam czy to była manifestacja złego, potwierdził.

Odpowiedz
ADAMR
16/10/2021 02:03:18

Mam od dawna w dużym obrazie tą wersję najbardziej rozpowszechnioną bo w większości tylko takie były rozpowszechniane ale nie omieszkam skorzystać z wersji jaka tu jest by dać do wydrukowania i obramowania...
Reasumując, z wizerunkiem Chrystusa na obrazie to jest pozmieniane jak z wersją Koronki do Miłosierdzia, najbardziej rozpowszechniona oczywiście ta zmieniona, zafałszowana ...

Jezu Ufam Tobie.

Odpowiedz
Betina
18/10/2021 11:57:12

Mam w domu dwie wersje obrazu Miłosiernego Jezusa. Dziękuję za informacje, dzięki którym mogę pozostawić taki, który przekazał Siostrze Faustynie Jezus Zbawiciel .

Odpowiedz
Elwira
19/10/2021 02:29:05

Osobiście długo znałam tylko obraz z Łagiewnik. Nigdy mi nie pasował - nie ta postura, nie te proporcje, nie ta twarz, nie te oczy, włosy, nie to spojrzenie. Kiedy któregoś razu zobaczyłam pierwszy raz obraz Jezusa Miłosiernego z Wilna, nie wiedząc jeszcze, że twarz pokrywa się z wizerunkiem z Całunu Turyńskiego, w środku odczułam pewne przekonanie - o tak, tak mógł wyglądać Jezus. Jakbym Go znała. Piękny jest ten obraz. Piękny Pan Jezus.
PS. Polecam film "Miłość i miłosierdzie".
Z Panem Bogiem

Odpowiedz
Katarzyna
19/10/2021 13:52:41

Jest jeszcze jedna twarz demona na obrazie łagiewnickim:
kiedy kilka miesięcy temu usłyszałam o tym, nie chciałam wierzyć. Otwarłam w telefonie grafikę z oryginałem z Łagiewnik i tak w duszy wprost zapytałam Pana Jezusa: gdzie jest ten demon, nasz kochany, Panie? i wtedy mój telefon sam zrobił zbliżenie (bez dotykania ekranu). Proszę przyjrzeć się załamaniom szaty w rękawie pod lewą ręką Pana Jezusa - tworzą twarz z oczami, niczym maskę. Od tamtej pory zaczęłam się przyglądać różnorakim reprodukcjom obrazu A.Hyły. Niektóre nie miały tej "twarzy".
Dziękuję Małej Iskrze za wyczerpujące opracowanie tematu. Obecnie jeszcze bardziej przyglądam się reprodukcjom - nie wszystkie mają oczy i twarz demona, nie zawsze mają owego kota, czy węża. przypuszczam, że gorsze są niestety te, które mamy w naszych domach, czyli tanie druki. Być może lepiej rzecz się ma z obrazami w kościołach - specjalnie malowanymi na płótnie, na zamówienie, gdzie artysta malarz nie kopiował idealnie, ale zachowując ogół sylwetki dołożył własną inwencję.
np. w moim kościele obraz malowany na płótnie jest "czysty", (poza ugiętą dłonią) nie ma demonów, węża ani kota.
Oczywistym pozostaje fakt, że prawdziwy jest tylko obraz wileński.
PS zastanawiam się, czy Hyła zrobił to celowo, czy może było to działanie Złego? Malował tych obrazów bardzo wiele, pomimo zakazu kultu. Pierwszy wykonał jako wotum za ocalenie w czasie wojny, ale też podobno siostry nie chciały mu zapłacić za obraz, więc go przemalował. Nie wiem, ile w tym prawdy.Obraz był też nieliturgiczny i nie podobał się ojcu Spoćce, ale podobał się ojcu Andraszowi. Może ktoś będzie miał czas zgłębić tę historię i podzielić się z czytelnikami. Bo jeśli malarz uczynił to celowo, to wszystko jasne, ale jeśli bez własnej woli, to należy zdać sobie sprawę jak potężne jest działanie demona i że to, co powstaje w dobrej wierze może być zagarnięte przez zło.

Odpowiedz
Joanna. J
17/11/2021 17:59:04

Natknęłam się na film w którym pokazane jest nałożenie na obraz Wileńskiego Jezusa Miłosiernego namalowanego przez Eugeniusza Kazimirowskiego dwu innych odbić Głowy Pana Jezusa i nie ma wątpliwości, że jest to jedyny faktyczny obraz Jezusa.
Bardzo polecam obejrzeć.


Nałożenie dwóch obrazów: Welonu (Chusty) z Manoppello i obrazu Eugeniusza Kazimirowskiego
https://www.youtube.com/watch?v=KaIJtzyVV20&t=24s

Odpowiedz
Zuzia
27/4/2022 10:58:39

Jezu Ufam Tobie .Dzieło zrodzone z miłości.Obraz Wileński namalowany w 1934 roku przez malarza słowami siostry Faustyny Kowalskiej gdy wpatrzona w wizerunek Pana Jezusa Chrystusa serce moje napełnia tęsknota i miłość. Jezu Ufam Tobie.

Odpowiedz
ANNA
4/8/2022 07:54:23

Mam w domu tą zafałszowaną wersję obrazu, co z nią zrobić??

Odpowiedz
Mała Iskra
4/8/2022 09:51:20

Spalić, jak się to robi z poświęconymi przedmiotami.

Odpowiedz
Artur
28/9/2022 23:31:36

Dzień dobry, Szczęść Boże. Od dłuższego czasu szukam informacji o obrazie Kazimierowskiego. Znalazłem wiele, łącznie z opisami konserwacji, ale nie mogę trafić na dane dotyczące wymiarów oryginalnego malowidła. Wiem że obraz ma proporcje zbliżone do 2:1, ale chciałbym w jednym z kościołów, w którym skończyliśmy z żoną konserwację kaplicy bocznej umieścić obraz Jezusa Miłosiernego w oryginalnej wielkości. Proszę o pomoc.

Odpowiedz
Mała Iskra
2/10/2022 01:43:50

Odpowiedź znajomej:
„Szukałam wymiaru obrazu, jedyne, co znalazłam, to że kopia ma wymiary 100x216 cm, ale czy to wierna kopia - nie wiem.”

Odpowiedz

Twój komentarz zostanie opublikowany po jego zatwierdzeniu.


Odpowiedz

    Kategorie 

    Wszystkie
    ADMIN
    Apokalipsa
    Artykuły
    Czuwania
    Grzegorz Wróblewski
    Inne
    Jezus Chrystus Król Polski
    Kapłani PMB
    Kościół
    Masoneria
    Matka Boża
    Miejsca Objawień
    Namaszczony
    Nowe Jeruzalem
    Ogłoszenia
    PMB
    Polska
    Procesje
    Przekazy
    Wiara
    Zapasy


    Archiwum

    Czerwiec 2025
    Maj 2025
    Kwiecień 2025
    Marzec 2025
    Luty 2025
    Styczeń 2025
    Grudzień 2024
    Listopad 2024
    Październik 2024
    Wrzesień 2024
    Sierpień 2024
    Lipiec 2024
    Czerwiec 2024
    Maj 2024
    Kwiecień 2024
    Marzec 2024
    Luty 2024
    Styczeń 2024
    Grudzień 2023
    Listopad 2023
    Październik 2023
    Wrzesień 2023
    Sierpień 2023
    Lipiec 2023
    Czerwiec 2023
    Maj 2023
    Kwiecień 2023
    Marzec 2023
    Luty 2023
    Styczeń 2023
    Grudzień 2022
    Listopad 2022
    Październik 2022
    Wrzesień 2022
    Sierpień 2022
    Lipiec 2022
    Czerwiec 2022
    Kwiecień 2022
    Marzec 2022
    Luty 2022
    Styczeń 2022
    Grudzień 2021
    Listopad 2021
    Październik 2021
    Wrzesień 2021
    Sierpień 2021
    Lipiec 2021
    Czerwiec 2021
    Maj 2021
    Kwiecień 2021
    Marzec 2021
    Luty 2021
    Styczeń 2021
    Grudzień 2020
    Listopad 2020
    Październik 2020
    Wrzesień 2020
    Sierpień 2020
    Czerwiec 2020
    Maj 2020
    Luty 2020
    Styczeń 2020

​Przymierze Miłości Bożej dla Jezusa Chrystusa Króla Polski
przymierzemilosci.pl​
​[email protected]

Dzisiaj:

Grupy modlitewne

  • Róże różańcowe
  • Czciciele DSM
  • Pasyjna
  • Ekspiacyjna
  • Chrzciciele

Dzieła związane

  • Peregrynacja
  • Procesje

Więcej

  • Posługujący
  • YouTube
  • W Posłudze

​Przymierze Miłości Bożej © 2020-

  • Główna
  • Intronizacja
  • Grupy modlitewne
  • Blog
    • Aktualności
    • Przekazy z Nieba
  • Świadectwa
  • Spis treści